Javni poziv za prijavu projekata u sklopu kulturne manifestacije „Posuško lito“ 2022

21. 03. 2022

Pozivaju se sve zainteresirane kulturne i športske udruge, društva i institucije, te pojedinci koji sudjeluju u kulturno umjetničkom stvaralaštvu da prijave svoje projekte za program „Posuškog lita“ 2022. godine.  

Javni poziv je otvoren do 7. travnja 2022. godine, a sve detalje javnog poziva, kriterije, kao i prijavni obrazac možete preuzeti s poveznica:

Ostale vijesti iz kategorije

Apel: poštujte pravila plakatiranja, ne nagrđujte javne površine!

Apel: poštujte pravila plakatiranja, ne nagrđujte javne površine!

S obzirom na učestaliju pojavu plakatiranja u općini Posušje na neprikladnim mjestima, pogotovo u predizborno vrijeme, ovim putem podsjećamo kako se plakati i druge objave mogu se isticati samo na za to predviđenim površinama: oglasnim ili reklamnim pločama, oglasnim...

Objava biračkih mjesta

Objava biračkih mjesta

Obavještavaju se birači s područja općine Posušje da će se Opći izbori održati u nedjelju 2. 10. 2022. godine. Glasuje se za sljedeće razine vlasti: Predsjedništvo BiHZastupnički dom Parlamentarne skupštine BiHZastupnički dom Parlamenta FBiH iSkupštinu Županije...

Arhiva