29. 04. 2021

Radno tijelo za pripremu kulturnih događanja pod nazivom „Posuško lito“

Broj: 01-426/21
Posušje, 28.4.2021. godine

I
Pozivaju se sve zainteresirane kulturne i športske udruge, društva i institucije, te pojedinci koji sudjeluju u kulturno umjetničkom stvaralaštvu da prijave svoje projekte za program „Posuškog lita“ 2021. godine.

II
Prednost pri uvrštenju projekata u program „Posuškog lita“ imaju udruge, društva i pojedinci:
• koji su prethodno sudjelovali u programima „Posuškog lita“
• koji su ostvarili zapažene rezultate u području kulturno – športskog djelovanja (nagrade/priznanja)
• čiji projekti promiču autohtonu kulturu posuškog kraja, hrvatskog naroda i stvaraju pozitivan imidž (brend) Posušja.
• koji su prethodnih godina uspješno realizirali prijavljene događaje

III
Popunjeni prijavni obrazac se podnosi najkasnije do 10.5.2021. godine na porti općine Posušje s naznakom: Prijava na Javni poziv za prijavu projekata u sklopu kulturne manifestacije „Posuško lito“ 2021.
Prijavni obrazac može se preuzeti na porti općine Posušje ili na www.opcina-posusje.ba.

IV
Organizatori i sudionici svih događaja koji budu uvršteni u program Posuškog lita dužni su se pridržavati epidemioloških mjera koje propisuje Stožer civilne zaštite Županije Zapadnohercegovačke, a koje budu na snazi na dan održavanja događaja.
Radno tijelo zadržava pravo otkazivanja pojedinih događaja u slučaju pogoršanja epidemiološke situacije sukladno odlukama Stožera civilne zaštite Županije Zapadnohercegovačke.

Predsjednik Radnog tijela

Ante Begić

Kriterije i prijavni obrazac možete preuzeti s poveznica: