Javni poziv za najam štandova u sklopu manifestacije Božić u Posušju 2023.

13. 11. 2023

Bliži nam se vrijeme zajedništva, veselja i darivanja – vrijeme Adventa i Božića. I ove godine Općina Posušje organizira manifestaciju Božić u Posušju, a nadamo se da će te je i Vi obogatiti svojim sudjelovanjem.

Stoga upućujemo Javni poziv za prikupljanje pisanih ponuda o iskazivanju interesa za obavljanje ugostiteljskih, trgovačkih, uslužnih i sličnih djelatnosti na tipskim štandovima tijekom božićnog sajma koji se organizira u sklopu ove manifestacije.

Vrijeme održavanja: od 21.12. do 24.12.2023. godine.

Na javnoj površini – Trgu hrvatskih branitelja, postavit će se tipski drveni štandovi ovisno o iskazanom interesu.

Sa zainteresiranim ponuditeljima sklopit će se ugovor o sudjelovanju u manifestaciji Božić u Posušju 2023.

Tijekom održavanja manifestacije bit će postavljene kutije za prikupljanje novčanih priloga u humanitarne svrhe.

Štandovi za zainteresirane izlagače neće se naplaćivati, s tim da su izlagači obvezni 10 % od ukupnog prihoda donirati u humanitarne svrhe u sklopu ove manifestacije.

Svi prihodi prikupljeni na ovaj način bit će donirani Caritasu biskupije Mostar-Duvno i Trebinje-Mrkan.

Općina Posušje snosi troškove postavljanja, elektrifikacije i ostalih energenata, sukladno djelatnostima zainteresiranih ponuditelja.

U slučaju većeg interesa od broja štandova, organizator zadržava pravo izbora izlagača.

Pri odabiru izlagača, organizator će se voditi sljedećim kriterijima:

1. mjesto obavljanja djelatnosti (prednost kandidatima s područjima općine Posušje)
  2. vrsta proizvoda (prikladniji uz tematski događaj imaju prednost)
  3. redoslijed prijave

Točna satnica održavanja sajma će se odrediti naknadno.

Svi izlagači obvezni su iznajmljeni prostor održavati čistim.

Prijave se dostavljaju putem elektronske pošte: opcina.posusje.gs@tel.net.ba ili na portu Općine Posušje.

Javni poziv je otvoren do 27.11.2023. godine.