Javni poziv za najam štandova u sklopu manifestacije Božić u Posušju 2022.

14. 11. 2022

Bliži nam se vrijeme zajedništva, veselja i darivanja – vrijeme Adventa i Božića. I ove godine Općine Posušje organizira manifestaciju Božić u Posušju, a nadamo se da će te je i Vi obogatiti svojim sudjelovanjem.

Stoga upućujemo Javni poziv za prikupljanje pisanih ponuda o iskazivanju interesa za obavljanje ugostiteljskih, trgovačkih, uslužnih i sličnih djelatnosti na tipskim štandovima tijekom božićnog sajma koji se organizira u sklopu ove manifestacije.

Vrijeme održavanja: od 21.12. do 24.12.2022. godine.

Na javnoj površini –Trgu hrvatskih branitelja, postavit će se tipski drveni štandovi ovisno o iskazanom interesu.

Sa zainteresiranim ponuditeljima sklopit će se ugovor o sudjelovanju u manifestaciji Božić u Posušju 2022.

Tijekom održavanja manifestacije bit će postavljene kutije za prikupljanje novčanih priloga u humanitarne svrhe.

Štandovi za zainteresirane izlagače neće se naplaćivati, s tim da su izlagači obvezni 10 % od ukupnog prihoda donirati u humanitarne svrhe u sklopu ove manifestacije.

Svi prihodi prikupljeni na ovaj način bit će donirani Caritasu biskupije Mostar-Duvno i Trebinje-Mrkan.

Općina Posušje snosi troškove postavljanja, elektrifikacije i ostalih energenata, sukladno djelatnostima zainteresiranih ponuditelja.

U slučaju većeg interesa od broja štandova, organizator zadržava pravo izbora izlagača.

Pri odabiru izlagača, organizator će se voditi sljedećim kriterijima:

• mjesto obavljanja djelatnosti (prednost kandidatima s područjima općine Posušje)
  • vrsta proizvoda (prikladniji uz tematski događaj imaju prednost)

Točna satnica održavanja sajma će se odrediti naknadno.

Svi izlagači obvezni su iznajmljeni prostor održavati čistim.

Prijave se dostavljaju putem elektronske pošte: opcina.posusje.gs@tel.net.ba ili na portu Općine Posušje.

Javni poziv je otvoren do 28.11.2022. godine.