Pravila privatnosti

Tko smo mi

Adresa naše web-stranice je: https://www.opcina-posusje.ba.

Koje osobne podatke prikupljamo i zašto

Medij

Ako prenesete sliku na web-stranicu, trebali bi izbjegavati prijenos slika koje imaju ugrađene podatke o lokaciji (EXIF GPS). Posjetitelji web-stranice mogu ih preuzeti i izdvojiti bilo koje podatke o lokaciji iz slika sa web-stranice.

Kontakt forme

Sve podatke koje unesete u kontakt forme pohranjujemo kako bismo Vas mogli ponovno kontaktirati. Podatci se čuvaju po najvišim sigurnosnim standardima i ne koriste ni u kakve druge svrhe. 

Kolačići

Što su kolačići?

Ponekad, u svrhu ispravnog rada naše web stranice, na Vaše računalo pohranjujemo male podatkovne datoteke poznate pod nazivom kolačići. Isto čine mnoge druge web stranice te pružatelji mrežnih usluga. Pomoću kolačića web stranice prepoznaju vaše postavke – jezik, veličinu slova i drugo – u vezi s prikazom ovih web stranica na Vašem računalu pa ih stoga nije potrebno ponovno unositi prilikom svakog novog posjeta stranici. Kolačiće ne koristimo za Vašu osobnu identifikaciju. Koristimo ih samo zato da Vam osiguramo bolji rad naših web stranica i bolje korisničko iskustvo.

Kako kontrolirati kolačiće?

Kolačiće, koji su već pohranjeni na Vašem računalu, možete izbrisati te blokirati njihovu pohranu u većini internetskih preglednika (browsera). Ako ih blokirate, neke postavke ćete morati podesiti pri svakom posjetu. Općina Posušje ne koristi kolačiće ni u koje druge svrhe, osim onih koje su ovdje navedene, niti za prikupljanje ikakvih osobnih podatka za bilo koju drugu namjenu.

Trenutno postoji nekoliko web-stranica za isključivanje pohranjivanja kolačića za različite servise. Više informacija možete saznati na sljedećim poveznicama:

Ugrađeni sadržaj s drugih web-stranica

Ove web-stranice možda prikupljaju podatke o vama, koriste kolačiće, imaju ugrađeno dodatno praćenje od trećih strana, i nadgledaju vašu interakciju s tim ugrađenim sadržajem, uključujući praćenje vaše interakcije s ugrađenim sadržajem ako imate račun i prijavljeni ste na web-stranici.

Članci na ovoj web-stranici mogu sadržavati ugrađeni sadržaj (npr. video, slike, članke, itd.). Ugrađeni sadržaj sa drugih web-stranica ponaša se istovjetno kao da je posjetitelj posjetio tu drugu web-stranicu.

S kime dijelimo vaše podatke

Općina Posušje ne dijeli Vaše podatke trećim stranama.

Koliko dugo čuvamo vaše podatke

Za korisnike koji se registriraju na našoj web-stranici (ako ih ima), mi također pohranjujemo osobne podatke koje navedu u njihovim korisničkim profilima, Svi korisnici mogu vidjeti, urediti, ili obrisati svoje osobne podatke u bilo koje vrijeme ( osim što ne mogu promijeniti svoje korisničko ime). Administratori web-stranice također mogu vidjeti i urediti te informacije.

Koja prava imate nad svojim podacima

Ako imate račun na ovoj web-stranici, ili ste pisali komentare, možete zatražiti primanje izvozne datoteke osobnih podataka koje imamo o vama, uključujući sve podatke koje ste nam dostavili. Također možete zatražiti brisanje svih osobnih podataka koje imamo o vama. Ovo ne uključuje bilo koje podatke koje smo obavezni držati za administrativne, pravne ili sigurnosne namjene.

Općina Posušje

Fra Grge Martića 30
Tel: 039/681-035
Fax: 039/681-041
e-mail: opcina.posusje.gs@tel.net.ba

Pratite nas na Facebook-u

Važniji telefonski brojevi

Policija  122

Vatrogasci  123

Hitna pomoć  124

JP Vodovod  039/680-815

Elektro Posušje  039/681-004

JU Urbikom  039/681-203

JP Radio Posušje 039/681-660

Centar za soc. rad  039/681-053

CRVENI KRIŽ OPĆINE POSUŠJE- 039 681-790

Copyright 2019. © Općina Posušje, sva prava pridržana.