medalje za Hrvatski cheerleading klub Posušje na 8. Cheerleading prvenstvu BiH u Bileći

19. 03. 2018

Na jučer održanom 8. Cheerleading prvenstvu BiH u Bileći sudjelovao je i Hrvatski cheerleading klub Posušje sa 76 članova u 11 disciplina.

Ukupno je osvojeno 3 zlatne,2 srebrene i 2 brončane medalje  Zlato je Hrvatski cheerleading klub Posušje  osvojio u disciplinama Junior all girl elite, Double freestyle pom pom i Junior team hio hop; srebro u Pee wee team L2 i Pee wee individual girls (Ljubica Ramljak) te bronca u disciplini Pee wee team L1 i Mini pee wee individual girls (Mirna Senjak).

Hrvatski cheerleading klub Posušje osnovan je 2010.god.i od tada neprestano ulaže u članove i širi se. Trenutno broji 80 članova uzrasta od 3-18 god., a sve svoje nastupe s ovog prvenstva posvetili su trenutno bolesnoj članici kluba Anđi Jukić. Za odlazak na prvenstvo klub zahvaljuje Športskom savezu općine Posušje, koji je pomogao pri kupovini opreme za djecu kako bi u što ljepšem svijetlu predstavili svoju općinu.