Uspješni učenici Osnovne glazbene škole na prijemu kod Općinskog načelnika

31. 05. 2017

24. travnja u Čitluku održano je 20. Otvoreno federalno natjecanje učenika i studenata glazbe koje je okupilo preko 500 natjecatelja iz 40 škola na razini FBiH i RS-a, obzirom da je natjecanje otvorenog tipa.

Nastupili su i učenici Osnovne glazbene škole iz Posušja, ostvarivši zapažene rezultate. To je bila prigoda za organiziranje njihovog prijema u uredu Općinskog načelnika.

U pratnji nastavnika Ante Bonića, Kristine Boras i Marine Mitar, te ravnatelja škole Ljube Begića, njih devet je dočekao načelnik Branko Bago.

U ugodnom razgovoru načelnik im je, uz čestitke, uručio pohvalnice te poželio puno uspjeha i na daljnjim nastupima.