Uskoro bolji uvjeti treniranja na pomoćnom terenu gradskog stadiona Mokri Dolac

08. 05. 2018

U tijeku je postavljanje umjetne travnate podloge na pomoćnom terenu Hrvatskog športskog kluba Posušje.  Radove izvodi poduzeće Mavas doo, po najvišim europskim standardima, a ukupno je obuhavćeno cca 3000 kvadrata terena.

Podsjetimo, inicijativa za uređenje pokrenuta u prošlosti, rezultirala je postavljanjem umjetne travnate podloge na jednoj polovici  pomoćnog terena. Uskoro se taj posao u potpunosti okončava.

To je bila prigoda za obilazak predstavnika ustanova, institucija i udruga vezanih uz ovaj projekt. Tako su radove danas obišli Općinski načelnik Branko Bago i predsjednik Športskog saveza općine Posušje Zvonimir Širić uz nazočnost predsjednika HŠK Posušje Damira Jurišića.
Treba spomenuti kako radove financirali Županija Zapadnohercegovačka i Općina Posušje, a dovršetak radova se očekuje kroz tjedan dana.
Ovime će se osigurati optimalni uvjeti za rad omladinskog pogona HŠK Posušje, koji broji preko 250 djece.