Svečani prijem učenika generacije u Općini Posušje

27. 06. 2017

Najbolji učenici završnih razreda osnovnih i srednjih škola su danas bili počasni gosti Općine Posušje.

U Sali za sastanke organiziran je svečani prijem za šest nositelja titule ”Učenik generacije” koji su došli u pratnji svojih ravnatelja.

Posuški ponosi ove godine su:
– Ante Čutura, Gimnazija Fra Grge Martića
– Lucija Dumančić, Srednja strukovna škola Posušje
– Anđela Širić, Osnovna škola Ivana Mažuranića Posušje
– Marinea Martić, Osnovna škola Franice Dall’era Vir
– Jelena Markota, Osnovna škola Ante Brune Bušića Rakitno
– Mate Grubišić, Osnovna škola Vranić

Ivanka Arapović Galić, pomoćnica načelnika za opću upravu i društvene djelatnosti čestitala je učenicima na njihovim uspjesima, te im uz prigodne riječi pohvale i zahvale na njihovom trudu i zalaganju poželjela puno uspjeha u daljnjem školovanju.

Učenicima su na kraju uručene Pohvalnice i prigodni pokloni koji će zasigurno doprinijeti kvaliteti njihovog daljnjeg obrazovanja.