Sve je spremno za obilježavanje Dana branitelja općine Posušje

29. 05. 2018

U tijeku su završni radovi na uljepšavanju posuških ulica pred sutrašnji mimohod povodom Dana branitelja općine Posušje.

Podsjetimo, program će  započeti u 16:00 svetom misom u župnoj crkvi u Posušju, za sve poginule, nestale, umrle i žive branitelje, uz izravan prijenos na Radio Posušju.

Potom će uslijediti i svečani mimohod gradskim ulicama do Trga hrvatskih branitelja, gdje će biti nastavljen službeni dio programa uz polaganje vijenca i paljenje svijeća pred braniteljskim spomen obilježjem, molitvu, obraćanja i nastupe klape Grga, te muške i ženske klape Zvizdan. Po završetku službenog dijela predviđeno je neformalno druženje branitelja, gostiju i žitelja Posušja.

Ovim putem pozivamo sve žitelje da u što većem broju, zajedništvu i dostojanstvu obilježe Dan branitelja općine Posušje.