Rezultati natjecanja na Županijskim športskim igrama 2017. održanim u Posušju  

 

Odbojka:

Osnovne škole

 

(M)

  1. OŠ A.B.i Stanislava Šimića Drinovci
  2. OŠ I.B. Mažuranić Ljubuški
  3. OŠ Biogaci

 

(Ž)

 

  1. I. OŠ Široki Brijeg
  2. OŠ I.B .Mažuranić Ljubuški
  3. OŠ F. Dall Era Vir

 

Srednje škole:

 

(M)

 

  1. Gimnazija fra D.Mandića Široki Brijeg
  2. Srednja škola A.B. Šimića Grude
  3. Gimnazija Ljubuški

 

(Ž)

 

  1. Gimnazija fra D.Mandića Široki Brijeg
  2. Gimnazija Ljubuški
  3. Gimnazija fra G. Martića Posušje

 

Šah:

 

Osnovne škole:

 

  1. OŠ I.Mažuranića Posušje
  2. OŠ. Fra S.Vrljića Sovići
  3. OŠ T.Ujevića Vitina

 

Srednje škole:

 

  1. Srednja strukovna škola Široki Brijeg
  2. Gimnazija fra G. Martića Posušje
  3. Srednja škola A.B. Šimića Grude

 

Mali nogomet:

 

Osnovne škole:

 

  1. OŠ I.Mažuranića Posušje
  2. OŠ M.Marulića Ljubuški
  3. II. OŠ Široki Brijeg

 

Srednje škole:

  1. Gimnazija fra D.Mandića Široki Brijeg
  2. Srednja strukovna škola Posušje
  3. Gimnazija Ljubuški

 

Košarka:

 

Osnovne škole:

(Ž)

  1. OŠ I.Mažuranića Posušje
  2. OŠ M.Marulića Ljubuški

 

Osnovne škole:

(M)

 

  1. OŠ R.Boškovića Grude
  2. OŠ I. Mažuranića Posušje
  3. II. OŠ Široki Brijeg

 

Srednje škole:

(Ž)

 

  1. Gimnazija fra G. Martića Posušje
  2. Gimnazija fra D.Mandića Široki Brijeg
  3. SSŠ R. Boškovića Ljubuški

 

(M)

 

  1. Srednja škola A.B. Šimića Grude
  2. SSŠ R. Boškovića Ljubuški
  3. Srednja strukovna škola Posušje

 

Rukomet:

 

Osnovne škole:

(M)

  1. OŠ M.Marulića Ljubuški
  2. OŠ Kočerin
  3. OŠ F. Dall Era Vir

 

 

(Ž)

 

  1. OŠ M.Marulića Ljubuški
  1. OŠ R. Boškovića Grude
  2. OŠ I. Mažuranića Posušje

 

 

Srednje škole:

(M)

 

  1. SSŠ R. Boškovića Ljubuški
  2. Gimnazija fra D.Mandića Široki Brijeg
  3. Gimnazija fra G. Martića Posušje

 

(Ž)

 

  1. Srednja škola A.B. Šimića Grude
  2. Gimnazija fra G. Martića Posušje
  3. SSŠ R.Boškovića Ljubuški

 

 

Stolni tenis

 

Osnovne škole

  1. OŠ. Fra S.Vrljića Sovići
  2. II. OŠ Široki Brijeg
  3. OŠ F. Dall Era Vir

 

Srednje škole:

 

  1. Gimnazija fra D.Mandića Široki Brijeg
  2. Gimnazija Ljubuški
  3. Gimnazija fra G. Martića Posušje