Radionica CO INNOVATION – Zajedničkim radom stvarati bolju budućnost

08. 11. 2017

Radionica CO-INNOVATION, održana je 6. i 7. studenog u Zagrebu, a nazočili su joj svi hercegovački načelnici, pa tako i načelnik Branko Bago i gradonačelnici sa stručnim timovima te predstavnici REDAH-a.

Radionica je organizirana s ciljem poboljšanja suradnje i povezivanja stručnjaka, te razmjenu znanja i iskustava, radi brže transformacije strategije gradova/općina u konkretne inovativne projekte, kako bi se učinkovito odgovorilo na potrebe građana i unaprijedila kvaliteta života te osigurao održiv urbani razvoj.

Fokus radionice bio je na izradi strateških inicijativa iz odabranih poslovnih područja, poput zaštite voda, zaštite spomenika kulture, socijalne zaštite, turizma, mjere potpora poduzetnicima i start-upova, koji mogu biti podloga za pripremu programa i projekata, te podloga za planiranje proračuna odnosno izvora financiranja.