Pozivamo vas na blagdansko druženje u Posušju za sve generacije

10. 04. 2017

Općina Posušje vas poziva na blagdansko druženje na Uskrsni ponedjeljak, 17.4.2017., na Trg hrvatskih branitelja.

Program počinje u 15:00 sati, uz izbor najboljeg školskog i vrtićkog rada na temu Uskrsa, te mali kviz znanja, a dobra zabava je zajamčena i uz potragu za uskrsnim pisanicama, najboljim plesačima, najboljim talentom, kao i kroz disciplinu „Tucijada“ za koju trebati pripremiti i ponijeti svoju najtvrđu pisanicu.

Pozivamo sve vrijedne domaćice i domaćine da na natjecanje ponesu ukrašene pisanice i pokažu svoje umijeće ukrašavanja, a najljepšu pisanicu ćemo nagraditi.

Prijave za natjecanje će se primati tijekom programa, a cijelu zabavu će svojim delicijama začiniti kuhari SSŠ Posušje.

Blagdansko druženje završit ćemo prigodnim koncertom duhovne glazbe Alana Hržice u posuškoj kinodvorani koji započinje u 19:30, a ulaz je slobodan.