Otvorena manifestacija „Božić u Posušju“

22. 12. 2018

Sinoć je u 17h na Trgu hrvatskih branitelja otvorena manifestacija „Božić u Posušju“, prigodnim govorom načelnika Općine Posušje, gospodina Branka Bage. Naglasio je kako je puno truda uloženo u organizaciju ovog događaja, puno osoba sudjelovalo je na volonterskoj bazi u svim pripremama. Ponosni smo na ovu manifestaciju koja se ove godine podigla na višu razinu i evo održava se kroz sljedeća četiri dana.
Prvi dan sajma uljepšali su posuški srednjoškolci svojim izvedbama. Odličan koncert održala je i „Osnovna glazbena škola Posušje“ u kinodvorani. Druženje su upotpunile razne radionice svojim proizvodima. Posjetitelji su se mogli ugrijati toplim napitcima i bogatom gastro ponudom.

Prvog dana sajma, organizirana je bogata tombola s brojnim poklonima, oni sretne ruke dobili su brojne poklon bonove, večere, članirine u posuškim teretanama. Svi prihodi od tombole idu preko Centra za socijalnu skrb u Posušju za humanitarne svrhe, najpotrebitijima u našoj općini.

„Božić u Posušju“ nastavlja se sutra na istom mjestu od 16h. Vidimo se!

Fotografije prvog dana manifestacije pogledajte u našoj galeriji slika.