Objavljen Javni poziv za unaprjeđenje turističke infrastrukture

09. 09. 2021

Ministarstvo gospodarstva Županije Zapadnohercegovačke objavilo je Javni poziv za odabir korisnika sredstava za poticanje razvoja gospodarstva Županije Zapadnohercegovačke utvrđenih Proračunom Županije Zapadnohercegovačke za 2021. godinu.

Predmet Javnog poziva je prikupljanje prijava, za raspodjelu sredstava, osiguranih Proračunom Županije Zapadnohercegovačke, namijenjenih za poticanje razvoja  gospodarstva Županije Zapadnohercegovačke u 2021. godini.

Dodijelit će se grant sredstva za promociju i razvoj lokalne zajednice malih poduzetnika kroz unaprjeđenje turističke infrastrukture i jačanje kapaciteta lokalnih pružatelja usluga u ugostiteljstvu i turizmu, a sve u svrhu produktivnijeg poslovanja i rasta gospodarske aktivnosti te postizanja konkurentnosti malog i srednjeg poduzetništva.

Pravo sudjelovanja na Javnom pozivu za dodjelu grant sredstava za jačanje kapaciteta lokalnih pružatelja usluga u ugostiteljstvu i turizmu, a koji se odnose na projekte poboljšanja uvjeta smještajnih objekata kao i na ostale turističko – ugostiteljske djelatnosti su fizičke i pravne osobe koje su registrirale svoje objekte, do dana podnošenja zahtjeva za dodjelu sredstava u svrhu turističko – ugostiteljske djelatnosti.

Prijave s odgovarajućom dokumentacijom dostavljaju se osobno u pisarnicu Ministarstva ili preporučeno poštom u zapečaćenim kovertama na adresu Ministarstva.

Rok za dostavljanje prijava je 08.10.2021. godine.

Detaljnije informacije o javnom pozivu su dostupne na sljedećem linku: https://mg-zzh.com/2021/09/08/javni-poziv-za-unaprjedenje-turisticke-infrastrukture