26. 06. 2017

Sukladno članku 81. stavak 1. Odluke o komunalnom redu („Službeni glasnik općine Posušje“ broj: 08/05) kojim je propisano: Stabla, ukrasne živice i drugo zelenilo uz prometnice moraju se održavati urednima, tako da ne ometaju sigurnost i vidljivost ili preglednost u prometu.; najavljujemo vam da će Općina Posušje u suradnji s J.P. Vodovod Posušje izvršiti sanaciju (piljenje) suhih grana i suhih stabala u Ulici fra Grge Martića i Ulici kralja Tomislava dana 27.06.2017. godine (utorak) u vremenu od 7:30 sati do 15:00 sati, stoga će u navedenim ulicama dolaziti do povremenog prekida prometa. Molimo vozače za razumijevanje, a pješake za oprez!

Općina Posušje