OBAVIJEST ZA POLJOPRIVREDNIKE

10. 10. 2018

Pozivaju se poljoprivrednici s područja mjesnih zajednica: Vir, Podbila, Zagorje i Zavelim da dođu na prezentaciju projekta „Višenamjensko vrednovanje poljoprivrednog zemljišta na području općine Posušje“.

U projektu su prikazane mogućnosti i preporuke za razvoj poljoprivredne proizvodnje u oblasti: stočarstva, voćarstva, povrćarstva, uzgoja ljekovitog bilja i ratarstva.

Prezentacija će se održati u Osnovnoj školi FRANICE DALLERA u Viru dana 12.10.2018. godine s početkom u 12:00 sati.

Dobro došli!

Služba za gospodarstvo općine Posušje