NAJAVA: Proglašenje najuspješnijih sportaša za 2017. godinu općine Posušje

23. 01. 2018

U ponedjeljak, 29. siječnja 2018. godine, s početkom u 12:00 sati u Općinskoj vijećnici općine Posušje održati će se svečanost proglašenja najuspješnijih športašica i športaša, športskih kolektiva i zaslužnih športskih djelatnika općine Posušje”.

Ovu manifestaciju i ove godine organizira Športski savez uz potporu općine Posušje. Proglasit će se najbolji u ekipnom i pojedinačnom športu.

Upravni odbor Športskog saveza općine Posušje je na natječaju izabrao najuspješnije športaše i športske ekipe godine 2017. Priznanje najuspješnijih športaša godine dodjeljuje se u slijedećim kategorijama:

– najbolji senior –Kristian Miličević, Taekwondo klub „Poskok“ Posušje
– najbolja seniorka –Mihaela Senjak, Taekwondo klub „Poskok“ Posušje
– najbolji junior –Marko Galić, HŠK Posušje
– najbolja juniorka –Ružica Crnogorac, Taekwondo klub Poskok, Posušje
– najbolji kadet –Ante Kovač, KK Posušje
– najbolja kadetkinja –Sara Grubišić, Taekwondo klub „Poskok“ Posušje
– najbolja momčad –Golf klub Posušje

Posebno priznanje dodjeljuje se kao:
– zaslužni športski djelatnik – Miljenko Kutleša, Kickboxing klub „Vitez Mile Bošnjak“, Posušje
Malonogometna ekipa Gradac – priznanje za osvajanje Lige Hercegovine 2017. te promidžbe posuškog športa