Najava: Predstavljanje knjige Bilo jednom na Kupresu

24. 04. 2017

U petak, 28.4.2017.  s početkom u 19:30 u posuškoj kinodvorani bit će upriličeno predstavljanje knjige „Bilo jednom na Kupresu”, autora Dinka Pejčinovića.

Dinko Pejčinović je sudionik ratnih događanja na Kupresu i upravo to stalno propitkivanje razloga i odluke da kao student sve napusti i krene u nepoznato i neizvjesno, potaknula ga je da prikupi svjedočanstva izravnih sudionika, kolega studenata i HOS-ovaca, te prikaže potpuno ogoljenu ratnu stvarnost.

„Bilo jednom na Kupresu“ (Studentska bojna i HOS) zasigurno je vrijedno i za sve sudionike ratnih kupreških događanja nezaobilazno štivo, obogaćeno velikim brojem fotografija iz toga vremena.