Meljakuša i Čitluk u finalu MNT MZ Općine Posušje

31. 07. 2018

Meljakuša i Čitluk plasirali su se u finale Malonogometnog turnira mjesnih zajednica, sela, zaselaka i gradskih četvrti općine Posusje.

U prvom polufinalnom susretu Gradac – Meljakuša, igranom pred punim tribinama igrališta osnovne škole Ivana Mažuranića, Meljakuša je napokon uspjela savladati Gradac te se plasirala u finale. Momčad Meljakuše je vrlo brzo iz prekida povela s dva gola prednosti, dok se Gradac na kraju utakmice otvorio pokušao i s igračem više što su oni iskoristili za konačnu pobjedu od 5:0.

U drugom polufinalnom susretu sastali su se Rastovača polje i Čitluk, a “crno-žuti” su slavili rezultatom 3:1 te su tako izborili svoje treće finale zaredom. Dva su prijašnja gubili tako da ne sumnjamo kako će u svom trećem finalu dati sve od sebe kako bi došli do prvog i povijesnog naslova.

Finale i utakmica za treće mjesto na rasporedu su ove srijede.