Za ljepše i sigurnije Posušje: Nastavak radova na obnovi nogostupa

27. 04. 2018

Danas je u sali za sastanke Općinskog načelnika potpisan ugovor vezan uz nastavak radova na obnovi gradskih nogostupa. Radovi će obuhvatiti dio Ulice bana Josipa Jelačića,  a izvodit će ih domaća tvrtka Mrvelji, koja se obvezala da će ih završiti u roku od 45 dana.

Podsjetimo, od 2014. intenzivno se radi na obnovi gradskih pločnika, odnosno nogostupa. Do sada je potpuna rekonstrukcija obuhvatila dvije glavne, ujedno i najduže ulice, Kralja Tomislava i Fra Grge Martića. Najavljena rekonstrukcija u Ulici bana Josipa Jelačića svakako će donijeti ljepši i urbani izgledu Posušja te doprinijeti i većoj sigurnosti pješaka.

Dodajmo ovome kako se uz intenzivan angažman na rekonstrukciji nogostupa, radi i na uređenju prometnih križanja, zelenih površina te obnovi i proširenju javne rasvjete.