JAVNI POZIV za iskazivanje interesa vezano uz obuku za CNC operatera u obradnom centru za metal

26. 01. 2018

S ciljem uspješne realizacije projekta  „Posušje i Dijaspora za budućnost sa CNC tehnologijama“ kojeg provodi Općina Posušje u partnerskoj suradnji s UNDP BiH, uz sufinanciranje Vlade Švicarske, UNDP BiH te Međunarodne organizacije za migracije (IOM),  Ured za razvoj Općine Posušje  upućuje:

JAVNI   POZIV

za iskazivanje interesa  za obukom za CNC operater u obradnom centru za metal

1. Pozivamo zainteresirane mlade osobe,  prvenstveno  nezaposlene,  bilo kojeg stupnja obrazovanja ( srednja,viša i visoka školska sprema)  da se prijave kao potencijalni kandidati za sudjelovanje u projektnoj obuci za CNC operatera za rad u CNC obradnom centru za metal.

1. Pozivaju se proizvodno registrirana poduzeća na području općine Posušje čija je djelatnost i obrada metala, ako su zainteresirane, da prijave  svog kandidata također za obuku rada u CNC obradnom centru za metal.

1. Prijave možete izvršiti putem e-mail Ureda za razvoj: uredzarazvoj@posusje.net, prethodnim popunjavanjem elektronske prijave  ili osobno dostavom u ured za razvoj broj 111 u Općini Posušje.  Prijavni obrazac se nalazi u prilogu.

1. Javni poziv je objavljen na općinskoj web stranici opcina-posusje.ba i ostaje otvoren deset  dana, odnosno završava  5. veljače 2018.godine.

Za sve dodatne informacije možete se obratiti na telefon  039/681-035.

preuzimanje obrasca:

PRIJAVNI OBRAZAC ZA JAVNI POZIV2