Zakazana 37. sjednica Općinskog vijeća

OPĆINA POSUŠJE OPĆINSKO VIJEĆE

Broj: 01-02-163/20
Posušje, 22.10.2020. godine

Temeljem članka 50. stavak 1. Poslovnika Općinskog vijeća općine Posušje («Službeni glasnik općine Posušje», broj: 5/08, 9/08, 10/10, 2/17 i 11/19) sazivam 37. sjednicu Općinskog vijeća. Sjednica će se održati 29.10.2020. godine (četvrtak) s početkom u 9:00 sati u kinodvorani Posušje.

Za sjednicu predlažem sljedeći:

Dnevni red

1. Vijećnička pitanja, primjedbe i prijedlozi
  2. Izvješća o radu osnovnih i srednjih škola za školsku 2019./2020. godinu
  3. Informacije o radu lovačkih društava
  4. Izvješće o radu Javnog poduzeća „Vodovod“ d.o.o. Posušje za 2019. godinu
  5. Informacija o stanju odvoza, odlaganja komunalnog otpada i stanju okoliša
  6. Prijedlog Odluke o osnivanju Glazbene škole Posušje
  7. Izvješće o izvršenju proračuna općine Posušje za period od 1.1.2020. godine do 30.6.2020. godine
  8. Prijedlog Odluke o izmjenama i dopunama Proračuna općine Posušje za 2020. godinu
  9. Prijedlog Odluke o privremenom financiranju općine Posušje za razdoblje siječanj-ožujak 2021. godine
  10. Prijedlog Zaključka o davanju suglasnosti na Prijedlog Rješenja o imenovanju ravnatelja Centra za socijalni rad Posušje