Zakazana 30. sjednica Općinskog vijeća

26. 11. 2019

Temeljem članka 50. stavak 1. Poslovnika Općinskog vijeća općine Posušje («Službeni glasnik općine Posušje», broj: 5/08, 9/08, 10/10  i 2/17) sazivam 30. sjednicu Općinskog vijeća. Sjednica će se održati 29.11.2019. godine  (petak) s početkom u 9:00 sati u općinskoj vijećnici.

Za sjednicu predlažem sljedeći:

D n e v n i     r e d

1. Vijećnička pitanja, primjedbe i prijedlozi
  2. Nacrt proračuna općine Posušje za 2020. godinu
  3. Prijedlog Odluke o izmjenama Poslovnika Općinskog vijeća općine Posušje
  4. Prijedlog Odluke o izmjeni Odluke o načinu i uvjetima priključenja –na sustav vodoopskrbe pitkom vodom u općini Posušje
  5. a) Prijedlog Rješenja o razrješenju ravnatelja Dječjeg vrtića „Bajka“ Posušje b) Prijedlog Rješenja o imenovanju vršitelja dužnosti ravnatelja Dječjeg vrtića „Bajka“ Posušje
  6. Prijedlog Odluke o uspostavljanju suradnje između Općine Posušje i Grada Sinja
  7. Prijedlog Odluke o pristupanju izradi regulacijskog plana POSUŠJE (Kovači-Busarušići)
  8. Prijedlog Odluke o pristupanju izradi regulacijskog plana POKLEČANI (Zaglavica-Macanovići)
  9. Prijedlog Odluke o pristupanju izradi regulacijskog plana Vinjani-Ponori
  10. Prijedlog Odluke o usvajanju regulacijskog plana RASTOVAČA (Rastovača polje-Jabuka)