Stožer CZ općine Posušje: Strogo se pridržavajte datih naredbi i preporuka!

21. 03. 2020

Stožer civilne zaštite općine Posušje u stalnom zasjedanju donio je odluku o izvršenju dezinfekcije svih javnih objekata, crkava, mrtvačnica i gradskih ulica. Akcija sustavne dezinfekcije, u svrhu prevencije pojave COVID-a u općini Posušje, započela je jutros.  Također na jutrošnjem sastanku predstavnici  Koordinacije udruga proisteklih u Domovinskom ratu HVO Herceg Bosne Posušje dali su punu podršku radu i odlukama općinskog Stožera, te su se stavili na raspolaganje u daljnjim aktivnostima borbe protiv COVID-a 19.

I sa današnjeg sastanka odaslana je poruka žiteljima općine Posušje da se  pridržavaju uputa i naredbi koje izdaju općinski i županijski Stožer civilne zaštite, te apeliraju na sve one kojima je izrečena mjera samoizolacije da je se strogo pridržavaju.

Također se apelira na građane da ukoliko imaju saznanja o nepridržavanju mjera samoizolacije osoba kojima je izrečena ta mjera, da budu savjesni i o tome obavijeste Policijsku upravu  Posušje.