Stožer civilne zaštite općine Posušje: Informacija o stanju na području općine Posušje uslijed proglašene prirodne nepogode prouzrokovane neposrednom opasnošću od CORONA virusa (COVID 19) na dan 17.04.2020. godine

17. 04. 2020
  • Broj osoba zaraženih CORONA virusom na području općine Posušje iznosi ukupno 4,  a u samoizolaciji se nalaze 103 osobe. Na današnji dan nijedna osoba nije izišla iz samoizolacije, a ova mjera određena je za 5 novih osoba. U protekla 24 sata zabilježeno je 1 kršenje mjere samoizolacije kao i  1 kršenje zabrane kretanja u vremenu od 20:00 do 05:00 sati, a prema počiniteljima su poduzete zakonom propisane mjere.
  • Nastavlja se postupak redovne dezinfekcije javnih površina i institucija, a posuški vatrogasci večeras će ponovo izvršiti pranje gradskih ulica.

Zapovjednik Stožera

Branko Bago