Stožer civilne zaštite općine Posušje: Informacija o stanju na području općine Posušje uslijed proglašene prirodne nepogode prouzrokovane neposrednom opasnošću od CORONA virusa (COVID 19) na dan 02.04.2020. godine

02. 04. 2020

▪ Na dan 02.04.2020. godine na području općine Posušje u samoizolaciji se nalazi ukupno 210 osoba.

▪ Iako su se pojavile informacije o novozaraženoj osobi na području općine Posušje obavještavamo javnost kako se radi o NETOČNOJ INFORMACIJI! Broj osoba zaraženih CORONA virusom na području općine Posušje i dalje iznosi 4.

▪ Stožer cijelo vrijeme radi na maksimalnom suzbijanju širenja CORONA virusa te priprema sve potrebne radnje za najgore scenarije, za koje se nadamo, uz vaše pridržavanje svih mjera, neće dogoditi.

Zapovjednik Stožera

Branko Bago