Sastanak načelnika Begića s federalnom ministricom Zorom Dujmović

12. 02. 2021

Načelnik općine Posušje Ante Begić (HDZ BiH) bio je u Sarajevu u posjeti kod federalne ministrice kulture i športa Zore Dujmović.

Načelnik Begić zahvalio je ministrici na dosadašnjoj potpori projektima s kojima je aplicirano ispred općine a podržani su ispred ministarstva, ali i u ime ostalih udruga i športskih klubova s prostora općine Posušje koji su bili korisnici sredstava ovog ministarstva.

Ministrica Dujmović je prije svega čestitala načelniku Begiću na novoj funkciji i poželila mu uspješan rad te rekla kako je raduje činjenica da mladi ljudi sve više preuzimaju odgovornost na najzhatjevnijim funkcijama. Kazala je kako ovo ministarstvo u svom punom kapacitetu stoji na raspolaganju i biti će podrška svim onim projektima koji budu od velike važnosti za općinu Posušje.

Ovom prilikom ministrica je načelniku na kraju sastanka uručila Zbornik radova Zapadne Hercegovine s okruglog stola održanog u listopadu 2019. godine u sklopu dvodnevne manifestacije „Dani europskog naslijeđa“.