Prva gostujuća pobjeda Posušja za ostanak u ligi

22. 05. 2022

U 32. kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine, HŠK Posušje gostovalo je kod Tuzle City te su ostvarili svoju prvu gostujuću pobjedu u sezoni koja im je kolo prije kraja donijela siguran ostanak u ligi.

Rezultat je bio 2:1, povelo je Posušje već u 2’ minuti kada je zabio Vukoja a Tuzla do izjednačenja stiže u 74’ minuti kada je iz jedanaesterca pogodio Krpić no ipak u samoj završnici utakmice Posušje stiže do sva 3 boda, u 94’ minuti pogodio je Leko.

Posušje ovom pobjedom nije samo ostvarilo cilj ostanka u ligi nego se sa 34 boda popelo na sjajno 8. mjesto na ljestvici.

U posljednjem 33. kolu Premijer lige BiH Posušje će na svom terenu ugostiti Borac, neće ta utakmica imati velikog rezultatskog značaja no ne sumnjamo da će navijači napuniti tribine kako bi proslavili ovu na kraju odličnu sezonu!