Proljetna akcija čišćenja i uređenja javnih površina u Posušju

04. 05. 2021

U tijeku su radovi na održavanju javnih površina na području općine Posušje koje zajednički provode JP Vodovod, JU Urbikom, Profesionala vatrogasna postrojba Posušje i Općina Posušje. Sadnjom cvijeća i ostalog ukrasnog bilja uređuju se zelene površine u gradu te na kružnim tokovima. Oko kamere je zabilježilo radove u gradskom parku na visokom i niskom raslinju travnatim površinama i klupama. Također, čisti se okolni plato oko Spomen obilježja hrvatskim braniteljima kako bi posjetitelji ugodnije provodili vrijeme boraveći u ovoj zelenoj gradskoj oazi.

Od izvođača radova doznajemo kako se akcija neće zaustaviti na samom uređivanju gradskih površina, već kako će se u sljedećem periodu nastaviti čišćenjem i uređivanjem okoliša oko lokalnih prometnica na razini cijele općine.