Primanja i obećanja u Frami Posuški Gradac

11. 02. 2020

U nedjelju 09. veljače u crkvi sv. Franje Asiškog u Posuškom Gracu proslavljeni su obredi primanja i obećanja Frame pod geslom ,,Vi ste svjetlost svijeta.”

Stopama sv. Franje odlučilo je poći 27 framaša.
Svoje prvo “Evo me” izgovorilo je 8 framaša, 13 framaša je produžilo svoje obećanja, a 6 ih je dalo svoja prva obećanja.

Misno slavlje predvodio je fra Marin Karačić, područni duhovni asistent Frame Hercegovina.
Svetu misu su uveličali svojom pjesmom framaši iz Frame Čerin, a bili su prisutni i brojni drugi framaši iz cijele Hercegovine.

Nakon misnog slavlja druženje se nastavilo u dvorani u kojoj su domaćini priredili domjenak za sve framaše. Framaše su zabavljali framaši Frame Posušje koji su svojom pjesmom oduševili i rasplesali sve prisutne.

Bilo je to predivno slavlje koje je bilo uveličano bratskim zajedništvom, piše na svojoj facebook stranici Frama Posuški Gradac.