Prijava plana poljoprivredne proizvodnje za 2021. godinu

06. 11. 2020

Općinska služba za gospodarstvo općine Posušje, obavještava sve poljoprivredne proizvođače upisane u Registar poljoprivrednih gospodarstava i Registar klijenata, koji planiraju ostvariti novčane potpore u poljoprivredi za narednu godinu, da su dužni prijaviti plan proizvodnje za 2021. godinu.

Prijava plana proizvodnje se podnosi Ministarstvu gospodarstva ŽZH, a najkasnije do 15.11. tekuće godine.

Prijava se podnosi na Obrascu Prijave plana proizvodnje (PPP) .

Obrazac Prijave plana proizvodnje (PPP) može se preuzeti u Ministarstvu gospodarstva ŽZH , općinskoj službi za gospodarstvo (soba br.109a ) ili na portirnici u Općini Posušje, svakim radnim danom od 7h-15h.

Klijent koji ne izvrši prijavu planirane proizvodnje u propisanom roku neće moći ostvariti pravo na novčane potpore.