Prigodno darivanje djece s posebnim potrebama i članova Udruge osoba s invaliditetom povodom blagdana Sv. Nikole

06. 12. 2019

Povodom blagdana Sv. Nikole danas je Općinski načelnik Branko Bago, u društvu svojih suradnika i ravnatelja Osnovne škole Ivana Mažuranića, Zvonimira Širića, posjetio Odjel za djecu s posebnim potrebama ove škole. Tom prigodom učenicima ovog odjela uručeni su prigodni darovi. Uz osmjehe na licu, nakon uručivanja, mališani su izveli niz recitacija, te su gostima poklonili blagdansku čestitku koju su sami izradili.  Sljedeća posjeta bila je Udruzi osoba s invaliditetom općine Posušje. I tamo su darovi izmamili osmjeh na lica članova. Današnji posjet bio je prilika i za razgovor s nastavnicima Odjela i voditeljima Udruge o njihovom radu. Djelić atmosfere donosimo u fotogaleriji.