Prestanak stanja prirodne nepogode na području općine Posušje!

03. 06. 2020

Na prijedlog Općinskog stožera civilne zaštite, načelnik općine Posušje Branko Bago 2. lipnja 2020. donio je odluku o prestanku stanja prirodne nepogode na području općine Posušje.

Općinski stožer CZ će i dalje pratiti i procjenjivati stanje epidemiološke situacije na području općine Posušje i na toj osnovi utvrđivati mjere i aktivnosti na sprječavanju  eventualne nove pojave i širenja Covid-a 19. Također, Općinska tijela uprave, odnosno općinske službe za upravu, će u okviru svojih redovitih djelatnosti obavljati i dodatne poslove koji se odnose na otklanjanje i ublažavanje svih posljedica koje su nastale do pojave ove nepogode.

Kako je izgledala akcija sprječavanja Covid-a 19 u Posušju, odnosno što se sve poduzimalo u protekla gotovo 3 mjeseca  pogledajte u video prezentaciji: