Poziv zainteresiranim proizvođačima mlijeka iz Općine Posušje na predavanje na temu ISHRANA MUZNIH GRLA

12. 02. 2020

Pozivamo Vas da posjetite predavanje na temu „Ishrana muznih grla“, koje ima za cilj unaprijediti praksu proizvođača mlijeka vezanu za ishranu muznih grla s ciljem povećanja količine i kvaliteta proizvedenog mlijeka. Predavanja će održati prof. dr. Darko Grbeša, eminentni stručnjak iz ove oblasti.

U uvodnom dijelu predavanja predstavnik Sweden/USAID FARMA II projekta će predstaviti dosadašnje i planirane aktivnosti projekta, te pojasniti kakvu podršku projekat pruža na terenu.

Predavanja će se održati 18.02.2020 godine u Općinskoj vijećnici općine Posušje sa početkom od 13 sati.

Partneri u organizaciji ovih predavanja su mljekare, zadruge, Federalni agromediteranski zavod Mostar i Općina Posušje.

Za sve dodatne informacije možete nas kontaktirati putem adrese info@farmabih.ba.

Radujemo se Vašem dolasku!