Područni ured Posušje Zavoda za zdravstveno osiguranje ŽZH privremeno ureduje u zgradi Općine Posušje

30. 04. 2021

Zavod za zdravstveno osiguranje Županije Zapadnohercegovačke, Područni ured Posušje, od 26. travnja svoj djelokrug  poslova  obavlja  privremeno u zgradi Općine Posušje. Naime, zbog renoviranja matičnih prostorija, po dogovoru načelnika općine Posušje Ante Begića i ravnatelja Zavoda Vilsona Crnjca, ustupljen je dio prostora prizemlja Općine Posušje (dio šalter sale i administrativni ured) zaposlenicima Zavoda.

Uredovno vrijeme sa strankama je od 7.30 do 15.00 sati