Obavijest o rezidbi krošnjastog voća

09. 02. 2024

Budući da je vrijeme rezidbe voćaka, Služba za gospodarstvo, Odjel za gospodarstvo i razvoj, općine Posušje u suradnji s Federalnim  Agromediteranskim zavodom iz Mostara  organizira rezidbu krošnjastog voća (jabuka, kruška, trešnja, višnja, šljiva). Praktični dio rezidbe će se održati u voćnjaku koji se nalazi u naselju Čitluk, put za Joviće, kod betonare, dana 15.02. 2024. godine s početkom u 11:00 sati.

Pored praktičnog dijela rezidbe suradnici s Agromediteranskog zavoda će za sudionike radionice odgovarati na pitanja vezana za uzgoj, zaštitu, kalemljene voćaka i druga pitanja vezano za voćarstvo.

Za sve informacije vezane za održavanje radionice možete se obratiti na telefon: 039/685-722 ili u ured broj 109a – Odjel za gospodarstvo i razvoj, u zgradi općine Posušje.

Služba za gospodarstvo

Odjel za gospodarstvo i razvoj