Obavijest o pojačanom inspekcijskom nadzoru

30. 06. 2020

U skladu s Naredbom Kriznog stožera ministarstva zdravstva, rada i socijalne skrbi ŽZH, objavljene dana 29. lipnja 2020. godine, a s ciljem smanjivanja rizika od infekcije COVID-19, kao i sprječavanja širenja infekcije, obavještavamo sve žitelje općine Posušje da će se vršiti pojačan inspekcijski nadzor kontrole provođenja naredbi, te će se po potrebi poduzimati zakonske mjere.

Molimo Vas da se pridržavate Naredbi Kriznog stožera ministarstva zdravstva, rada i socijalne skrbi ŽZH.

S poštovanjem,

Odsjek za inspekcijske poslove

Cjeloviti sadržaj Naredbe kriznog stožera Ministarstva zdravstva, rada i socijalne skrbi ŽZH možete pogledati preko: http://www.civilnazastita-zzh.gov.ba/index.php/1375-naredba-kriznog-stozera-ministarstva-zdravstva-rada-i-socijalne-skrbi-zzh