Obavijest o održavanju sastanka na temu inicijative proglašenja područja Blidinja nacionalnim parkom

29. 10. 2021

U petak, 5. studenoga u kinodvorani Posušje s početkom u 10:00 sati održat će se sastanak predstavnika Općine Posušje i Federalnog ministarstva okoliša i turizma na temu inicijative proglašenja područja Blidinja nacionalnim parkom.

Tijekom sastanka predviđena je detaljna analiza  sačinjenih nacrta dokumenata kao i iznošenje dodatnih pojašnjenja gostiju iz navedenog Ministarstva vezanih uz ovu inicijativu.

Pozivaju se svi zainteresirani za ovu tematiku da nazoče ovom događaju.