Obavijest o izlaganju privremenog biračkog popisa za Lokalne izbore 2020.godine

17. 07. 2020
  • Općinsko izborno povjerenstvo Posušje izvješćuje sve građane s pravom glasa i političke subjekte da će za predstojeće Lokalne izbore 2020. godine, izvadci iz Privremenog središnjeg biračkog popisa biti izloženi do 17.08.2020. godine.
  • Izvadak iz privremenog Središnjeg biračkog popisa za cijelu općinu Posušje će biti dostupan u zgradi općine Posušje, u Centru za birački popis, Ul. fra Grge Martića broj 30 radnim danom u vremenu od 07:30 do 14:30. Također provjera podataka može se izvršiti i na broj telefona 039 685 703 ili na e-mail izbornopovjerenstvoposusje@gmail.com kao i na web stranici: www.opcina-posusje.ba.
  • Pozivaju se svi birači i politički subjekti da u razdoblju izlaganja Privremenog biračkog popisa provjere svoje podatke u popisu, te ukoliko uoče nedostatke, izvrše ispravku ili dopunu svojih podataka kod nadležnog tijela ovisno o kojoj se ispravci radi.

Napomena: Da bi osoba bila upisana u Središnji birački popis treba imati osobnu iskaznicu izdanu od CIPS-a. Jeste li registrirani možete provjeriti i na web stranici Središnjeg izbornog povjerenstva www.izbori.ba, podstranica „Jeste li registrirani“.

Poveznice na Izvadak iz privremenog Središnjeg biračkog popisa za cijelu općinu Posušje: