Obavijest o ažuriranju proizvodnje za 2020. godinu

07. 01. 2020

Općinska služba za gospodarstvo općine Posušje obavještava sve  poljoprivredne proizvođače koji su upisani u Registar poljoprivrednih gospodarstava ( RPG) i Registar klijenata ( RK), a zainteresirani su za novčane potpore u poljoprivredi, da su  dužni ažurirati podatke i eventualne promjene u RPG i RK do 31.03.2020. godine, ukoliko planiraju u toj godini podnositi zahtjeve za isplatu novčanih potpora.

Oni poljoprivredni proizvođači  koji ne izvrše ažuriranje podataka i eventualne promjene u propisanom roku, neće moći ostvariti pravo na novčani poticaj u 2020. godini.

Ažuriranje podataka se obavlja u Službi za gospodarstvo općine Posušje, odjel za gospodarstvo i razvoj u sobi br. 109 a.

Za sve informacije možete se obratiti na broj telefona: 039/ 685-722 , svakim radnim danom  od 7:00  do 15:00 sati.