Priznanja najuspuješnijim u posuškom sportu u 2017.

29. 01. 2018

Danas je općinskoj vijećnici općine Posušje održana svečanost proglašenja najuspješnijih sportašica i sportaša, sportskih kolektiva i zaslužnih sportskih djelatnika općine Posušje u 2017., koju organizira Športski savez uz potporu Općine Posušje.

Svečanost je prigodnim govorom otvorio predsjednik Športskog saveza Zvonimir Širić koji je istaknuo pohvalan podatak kako se svako treće dijete u općini Posušje aktivno i kontinuirano bavi nekom vrstom sporta. Potom se, čestitajući najuspješnijim sportašima, nazočnima obratio i Općinski načelnik Branko Bago.

Priznanje najuspješnijim sportašima godine dodijeljeno je u slijedećim kategorijama:

– Najbolji senior –Kristian Miličević, Taekwondo klub „Poskok“ Posušje
– Najbolja seniorka –Mihaela Senjak, Taekwondo klub „Poskok“ Posušje
– Najbolji junior –Marko Galić, HŠK Posušje
– Najbolja juniorka –Ružica Crnogorac, Taekwondo klub Poskok, Posušje
– Najbolji kadet –Ante Kovač, KK Posušje
– Najbolja kadetkinja –Sara Grubišić, Taekwondo klub „Poskok“ Posušje
– Najbolja momčad –Golf klub Posušje

Posebno priznanje, „Zaslužni športski djelatnik“, dodijeljeno je Miljenku Kutleši
iz Kickboxing klub „Vitez Mile Bošnjak“ Posušje, te malonogometnoj ekipi Gradac
za osvajanje Lige Hercegovine 2017. te promidžbe posuškog sporta.

 

 

 

 

Ostale vijesti iz kategorije

Obavijest o pojačanom inspekcijskom nadzoru

Obavijest o pojačanom inspekcijskom nadzoru

U skladu s Naredbom Kriznog stožera ministarstva zdravstva, rada i socijalne skrbi ŽZH, objavljene dana 29. lipnja 2020. godine, a s ciljem smanjivanja rizika od infekcije COVID-19, kao i sprječavanja širenja infekcije, obavještavamo sve žitelje općine Posušje da će...

RAKITNO: SVETKOVINA ROĐENJA SVETOG IVANA KRSTITELJA

RAKITNO: SVETKOVINA ROĐENJA SVETOG IVANA KRSTITELJA

Blagdan je sv. Ivana Krstitelja, jednog od najomiljenijih svetaca u hrvatskom narodu, kojemu su posvećeni brojni gradovi, naselja, biskupije, župe, crkve i kapele. Sveti Ivan bio je pustinjak, mučenik, Kristov prethodnik. Ukazao je na Isusa kao Jaganjca koji oduzima...