Posušje: Velika akcija za malenu Milu Rončević

01. 04. 2019

Diljem Hrvatske i Hercegovine u tijeku je velika humanitarna akcija za liječenje dvogodišnje Mile Rončević.

Dva dana trajalo je prikupljanje raznih stvari za garažnu prodaju koja se jučer održavala u Posušju. Pohvalno je što su ljudi u Hercegovini spremni pomoći kada je pomoć nekome potrebna pa u Posušju vlada velika posjećenost, a ljudi pomažu na razne načine.

Također, u mnogim kafićima diljem Hercegovine postavljene su kutije u koje se može donirati novac.

Milino jednogodišnje liječenje u Americi, prema najnovijim informacijama, vjerojatno će koštati više od 2,2 milijuna dolara.

Dosad je prikupljeno gotovo 3 milijuna KM.

Ostale vijesti iz kategorije

29. obljetnica pogibije Ludviga Pavlovića

29. obljetnica pogibije Ludviga Pavlovića

Danas je obilježena 29. godišnjica pogibije Ludviga Pavlovića. Nakon mise zadušnice u crkvi u Vitini uslijedilo je polaganje vijenaca i paljenje svijeća na mjesnom groblju u Vitini, a zatim i kod poprsja Ludviga Pavlovića – Lutka u parku u Vitini. U 10 sati pred...

27. OBLJETNICA POKOLJA U GRABOVICI

27. OBLJETNICA POKOLJA U GRABOVICI

Molitvom, polaganjem vijenaca te paljenjem svijeća jutros je otpočelo obilježavanje 27. godišnjice ubojstva 33 hrvatska civila koje su u selu Grabovica između Jablanice i Mostara ubili pripadnici Armije BiH. Nakon polaganja vijenaca uslijedio je križni put do mjesnog...