Posušje: BiH premijera dokumentarnog filma Jedan dan života

Premijerno u Bosni i Hercegovini u kinodvorani u Posušju , večeras, 4. travnja 2019. s početkom u 19 sati bit će prikazan dokumentarni film „Jedan dan života“. Film je nastao s ciljem prikazivanja objektivnih pogleda na život, određenih ljudskih prava i njegove slobode, a svoju premijeru diljem Hrvatske imao je krajem veljače. „Jedan dan života“ dokumentarni je film s tematikom pobačaja. Film se bavi vrlo aktualnom temom koja se može opisati terminima „život“ i „sloboda“.

Film će biti prikazan u sklopu korizmenih filmskih večeri koje priređuje Općina Posušje, koje kroz ovu korizmu donose pet filmskih ostvarenja svakoga četvrtka, počevši od 14. ožujka do 11. travnja 2019. s tematikom vezanom za korizmena razmatranja. Početak projekcija je u 19 sati, a ulaz na sve projekcije je besplatan.