Posušje: BiH premijera dokumentarnog filma Jedan dan života

04. 04. 2019

Premijerno u Bosni i Hercegovini u kinodvorani u Posušju , večeras, 4. travnja 2019. s početkom u 19 sati bit će prikazan dokumentarni film „Jedan dan života“. Film je nastao s ciljem prikazivanja objektivnih pogleda na život, određenih ljudskih prava i njegove slobode, a svoju premijeru diljem Hrvatske imao je krajem veljače. „Jedan dan života“ dokumentarni je film s tematikom pobačaja. Film se bavi vrlo aktualnom temom koja se može opisati terminima „život“ i „sloboda“.

Film će biti prikazan u sklopu korizmenih filmskih večeri koje priređuje Općina Posušje, koje kroz ovu korizmu donose pet filmskih ostvarenja svakoga četvrtka, počevši od 14. ožujka do 11. travnja 2019. s tematikom vezanom za korizmena razmatranja. Početak projekcija je u 19 sati, a ulaz na sve projekcije je besplatan.

Ostale vijesti iz kategorije

29. obljetnica pogibije Ludviga Pavlovića

29. obljetnica pogibije Ludviga Pavlovića

Danas je obilježena 29. godišnjica pogibije Ludviga Pavlovića. Nakon mise zadušnice u crkvi u Vitini uslijedilo je polaganje vijenaca i paljenje svijeća na mjesnom groblju u Vitini, a zatim i kod poprsja Ludviga Pavlovića – Lutka u parku u Vitini. U 10 sati pred...

27. OBLJETNICA POKOLJA U GRABOVICI

27. OBLJETNICA POKOLJA U GRABOVICI

Molitvom, polaganjem vijenaca te paljenjem svijeća jutros je otpočelo obilježavanje 27. godišnjice ubojstva 33 hrvatska civila koje su u selu Grabovica između Jablanice i Mostara ubili pripadnici Armije BiH. Nakon polaganja vijenaca uslijedio je križni put do mjesnog...