Posušje: BiH premijera dokumentarnog filma Jedan dan života

04. 04. 2019

Premijerno u Bosni i Hercegovini u kinodvorani u Posušju , večeras, 4. travnja 2019. s početkom u 19 sati bit će prikazan dokumentarni film „Jedan dan života“. Film je nastao s ciljem prikazivanja objektivnih pogleda na život, određenih ljudskih prava i njegove slobode, a svoju premijeru diljem Hrvatske imao je krajem veljače. „Jedan dan života“ dokumentarni je film s tematikom pobačaja. Film se bavi vrlo aktualnom temom koja se može opisati terminima „život“ i „sloboda“.

Film će biti prikazan u sklopu korizmenih filmskih večeri koje priređuje Općina Posušje, koje kroz ovu korizmu donose pet filmskih ostvarenja svakoga četvrtka, počevši od 14. ožujka do 11. travnja 2019. s tematikom vezanom za korizmena razmatranja. Početak projekcija je u 19 sati, a ulaz na sve projekcije je besplatan.

Ostale vijesti iz kategorije

O B A V I J E S T  roditeljima za upis djece u školu

O B A V I J E S T roditeljima za upis djece u školu

Služba za opću upravu i društvene djelatnosti općine Posušje vrši popis djece s područja cijele općine za upis u 1. razred osnovne škole u školskoj 2020/2021 godini. Prijave u popis vršit će se telefonskim putem na broj 039 685 701 ili osobno u zgradi Općine u uredu...

12. OBLJETNICA POSTAVLJANJA KRIŽA NA GRADINI – ORLOVU KUKU

12. OBLJETNICA POSTAVLJANJA KRIŽA NA GRADINI – ORLOVU KUKU

Tradicionalno, članovi članovi Hrvatskog planinarskog društva „Pločno“ na blagdan „Križi“ obilježavaju obljetnicu postavljanja križa na Orlovu kuku. Križ su članovi HPD „Pločno“ prije dvanaest godina na svojim leđima iznijeli i postavili na vrhu Orlov kuk između...

JAVNI POZIV ZA PRIKUPLJANJE STARIH FOTOGRAFIJA POSUŠJA

JAVNI POZIV ZA PRIKUPLJANJE STARIH FOTOGRAFIJA POSUŠJA

Općina Posušje poziva sve žitelje Posušja, kao i sve one koji vuku korijene iz njega ili im je u srcu da sudjeluju u prikupljanju starih fotografija Posušjakako bismo objedinili što veći broj fotografija Posušja iz minulih vremena, uvrstili ih u posušku monografiju te...

Obavijest o održavanju licitacije

Obavijest o održavanju licitacije

Bosna i HercegovinaFEDERACIJA BOSNE I HERCEGOVINEŽUPANIJA ZAPADNOHERCEGOVAČKAOPĆINA POSUŠJEOPĆINSKI NAČELNIK Broj: 01-184/20 Datum: 21.05.2020. godine O B A V I J E S T  O  O D R Ž A V A N J U  L I C I T A C I J E   vezano za Javni oglas za...