POSKOCI NOVU SEZONU OTVORILI SENIORSKIM MEDALJAMA

11. 02. 2019

Nakon 2 mjeseca natjecateljske pauze, Taekwondo klub “Poskok” je proteklog vikenda nastupio je na međunarodnom taekwondo turniru “M-2” u Vrbovcu. Ovo je prvi nastup Poskoka u 2019. godini, a na njemu su uspješni bili posuški senior Karlo Galić koji je u kategoriji do 80 kg osvojio brončanu medalju i seniorka do 49 kg Mihaela Senjak koja je osvojila srebrnu medalju. Njih u nastavku sezone očekuju nastupi na europskim G1 turnirima u Sloveniji i Grčkoj gdje ce braniti svoj status reprezentativca BiH. Karlo Galić će u ožujku sa seniorskom reprezentacijom koju vodi trener Petar Boban sudjelovati na kampu u Koreji gdje će se 16 dana pripremati za nastup na Svjetskom prvenstvu.

Ostale vijesti iz kategorije

Prestanak stanja prirodne nepogode na području općine Posušje!

Na prijedlog Općinskog stožera civilne zaštite, načelnik općine Posušje Branko Bago 2. lipnja 2020. donio je odluku o prestanku stanja prirodne nepogode na području općine Posušje. Općinski stožer CZ će i dalje pratiti i procjenjivati stanje epidemiološke situacije na...

Zakazana 34. sjednica Općinskog vijeća

Zakazana 34. sjednica Općinskog vijeća

Bosna i HercegovinaFEDERACIJA BOSNE I HERCEGOVINEŽUPANIJA ZAPADNOHERCEGOVAČKAOPĆINA POSUŠJE OPĆINSKO VIJEĆE Broj: 01-02-90/20Posušje, 28.5.2020. godine Temeljem članka 50. stavak 1. Poslovnika Općinskog vijeća općine Posušje («Službeni glasnik općine Posušje», broj:...