HŠK Posušje: Uvjerljiva pobjeda na gostovanju u derbiju kola

11. 11. 2019

Nogometaši Posušja ostvarili su još jednu važnu gostujuću pobjedu u Drugoj nogometnoj ligi F BiH, jug. U derbi susretu 14. kola uvjerljivo su slavili nad ekipom domaćina, HNK Neum (0:4).  Loš i blatnjav teren dočekao je momčad Lea Sliškovića na posljednjem gostovanju ove sezone, no to nije spriječilo HŠK Posušje da dođe do sva tri boda u derbiju kola, upisavši jedanaestu pobjeda ove sezone.

Nakon što je prvo poluvrijeme bilo rezultatski izjednačeno i bez zgoditaka, ekipu Posušja u drugom dijelu u vodstvo dovodi Jure Glavina u 67. minuti utakmice. Ivan Milićević povećava prednost plavo-bijelih u 78. minuti utakmice, da bi se samo minutu kasnije u listu strijelaca upisao i Ivan Mandurić za 0:3. Pred sam kraj susreta, u 89. minuti prednost Posušja na 0:4 povećao je Dominik Begić. 

Ostale vijesti iz kategorije

Dnevno izviješće Zavoda za javno zdravstvo ŽZH

Dnevno izviješće Zavoda za javno zdravstvo ŽZH

Zavod za javno zdravstvo ŽZH izvjestio je da je jučer u Županiji Zapadnohercegovačkoj testirano na koronavirus 26 osoba. Jedna muška osoba iz Posušja pozitivna je na prisustvo koronavirusa. U samoizolaciji se nalazi 41 osoba. Ukupno zaraženih osoba u Županiji...