HŠK Posušje: Uvjerljiva pobjeda na gostovanju u derbiju kola

11. 11. 2019

Nogometaši Posušja ostvarili su još jednu važnu gostujuću pobjedu u Drugoj nogometnoj ligi F BiH, jug. U derbi susretu 14. kola uvjerljivo su slavili nad ekipom domaćina, HNK Neum (0:4).  Loš i blatnjav teren dočekao je momčad Lea Sliškovića na posljednjem gostovanju ove sezone, no to nije spriječilo HŠK Posušje da dođe do sva tri boda u derbiju kola, upisavši jedanaestu pobjeda ove sezone.

Nakon što je prvo poluvrijeme bilo rezultatski izjednačeno i bez zgoditaka, ekipu Posušja u drugom dijelu u vodstvo dovodi Jure Glavina u 67. minuti utakmice. Ivan Milićević povećava prednost plavo-bijelih u 78. minuti utakmice, da bi se samo minutu kasnije u listu strijelaca upisao i Ivan Mandurić za 0:3. Pred sam kraj susreta, u 89. minuti prednost Posušja na 0:4 povećao je Dominik Begić. 

Ostale vijesti iz kategorije

Najava  izbora najboljih sportaša Posušja u 2019.

Najava izbora najboljih sportaša Posušja u 2019.

Svečanost 'Proglašenja najuspješnijih športašica i športaša, športskih kolektiva i zaslužnih športskih djelatnika općine Posušje' održat će se u ponedjeljak, 27. siječnja 2020. godine s početkom u 11:00 sati u općinskoj vijećnici općine Posušje. Ovu...

PREDSTAVA „DIVA GRABOVČEVA“ U POSUŠJU

PREDSTAVA „DIVA GRABOVČEVA“ U POSUŠJU

U subotu, 25. siječnja 2020. godine s početkom u 19:30 sati u posuškoj kinodvorani biti će izvedena predstava „Diva Grabovčeva“ u izvedbi Sinjskog pučkog kazališta i Franjevačke klasične gimnazije Sinj. Za vrijeme turske okupacije Turci su činili brojne zločine nad...