HŠK Posušje: Uvjerljiva pobjeda na gostovanju u derbiju kola

11. 11. 2019

Nogometaši Posušja ostvarili su još jednu važnu gostujuću pobjedu u Drugoj nogometnoj ligi F BiH, jug. U derbi susretu 14. kola uvjerljivo su slavili nad ekipom domaćina, HNK Neum (0:4).  Loš i blatnjav teren dočekao je momčad Lea Sliškovića na posljednjem gostovanju ove sezone, no to nije spriječilo HŠK Posušje da dođe do sva tri boda u derbiju kola, upisavši jedanaestu pobjeda ove sezone.

Nakon što je prvo poluvrijeme bilo rezultatski izjednačeno i bez zgoditaka, ekipu Posušja u drugom dijelu u vodstvo dovodi Jure Glavina u 67. minuti utakmice. Ivan Milićević povećava prednost plavo-bijelih u 78. minuti utakmice, da bi se samo minutu kasnije u listu strijelaca upisao i Ivan Mandurić za 0:3. Pred sam kraj susreta, u 89. minuti prednost Posušja na 0:4 povećao je Dominik Begić. 

Ostale vijesti iz kategorije

JAVNI POZIV radi sporazumnog pribavljanja nekretninama

Bosna i Hercegovina Federacija Bosne i Hercegovine Županija Zapadnohercegovačka Općinsko pravobraniteljstvo Posušje Broj: U-30/19 Dana: 04.12.2019 godine Na osnovu čl.23. Zakona o izvlaštenju ( „ Službene novine FBiH „ broj 70/07, 36/10, 25/12 i 34/16 ), a u svezi...

Obavijest o uspostavi adresnog registra u općini Posušje

Obavještavaju se stanovnici Vinjana da je u tijeku postavljanje pločica s kućnim brojem za područje cijele mjesne zajednice Vinjani.Stanovnici se mole za strpljenje i pozivaju se da pruže punu suradnju. Ovim putem obavještavaju se građani da se za postavljanje kućnog...