FBiH: Objavljeni javni pozivi za dodjelu sredstava za provođenje mjera energetske učinkovitosti u stambenim objektima i mikro, malim i srednjim poduzećima u okviru proračunske podrške EU

03. 11. 2023

Fond za zaštitu okoliša Federacije Bosne i Hercegovine objavio je dva javna poziva za dodjelu sredstava za provođenje mjera energetske učinkovitosti u stambenim objektima i mikro, malim i srednjim poduzećima za 2023. godinu iz budžetske podrške EU za provođenje mjera energetske učinkovitosti.

Riječ je o Javnom pozivu za dodjelu sredstava za provođenje mjera iz proračunske podrške EU za provođenje mjera energijske učinkovitosti u stambenim objektima za 2023. godinu – JP BPEU SS 2023-1, te o Javnom pozivu za dodjelu sredstava iz proračunske podrške EU za provođenje mjera energijske efikasnosti u mikro, malim i srednjim poduzećima za 2023. godinu JP BPEU MMSP 2023-1.

Potrebna dokumentacija može se preuzeti na web stranici Fonda za zaštitu okoliša

Skip to content