Dani otvorenih vrata

15. 01. 2020

Dani otvorenih vrata

Općina Posušje obavještava sve gospodarstvenike s područja općine Posušje kako će se svaka tri mjeseca održavati Dan otvorenih vrata. Isti će se održavati prema sljedećem rasporedu:
Ponedjeljak 30.3.2020. od 7 do 15 sati
Utorak 30.6.2020. od 7 do 15 sati
Srijeda 30.9.2020. od 7 do 15 sati
Srijeda 30.12.2020. od 7 do 15 sati

„Dan otvorenih vrata“ je aktivnost koja gospodarstvenicima, naročito onima koji nisu aktivni u Lokalnom ekonomskom vijeću, omogući direktnu komunikaciju sa Općinskim načelnikom i općinskim službama. „Dan otvorenih vrata“ Općine Posušje ima ciljpoboljšati i unaprijediti komunikaciju između gospodarstvenika i načelnika, definirati osnovne probleme sa kojima se gospodarstvenici susreću, te iste sistemski rješavati u suradnji sa službama Općine i ostalim nadležnim tijelima. Ukoliko na određena pitanja nije moguće dati odgovore odmah u okviru „Dana otvorenih vrata“, na ista će se pismeno odgovoriti u što kraćem roku, tako da gospodarstvenici dobiju odgovore na sva postavljena pitanja. Općina Posušje ovu je aktivnost pokrenula u želji poboljšanja komunikacije sa gospodarstvenicima, odnosno Općinu Posušje pozicionirati kao transparentnu, odgovornu i otvorenu lokalnu zajednicu usmjerenu ka gospodarskom razvoju. Važno je naglasiti kako je Općina Posušje, odnosno Općinski načelnik, dostupan uvijek na zahtjeve svih žitelja, posebno gospodarstvenika.
Ukoliko dođe do promjene gore navedenih termina iste će biti na vrijeme objavljeni na službenoj stranici Općine Posušje.
Veselimo se zajedničkim susretima.
Općina Posušje