B O D O V N A L I S T A svih kandidata koji su se prijavili na Javni natječaj za dodjelu studentskih stipendija studentima s područja općine Posušje za 2018/19 godinu

03. 05. 2019

Bosna i Hercegovina – FEDERACIJA BOSNE I HERCEGOVINE – ŽUPANIJA ZAPADNOHERCEGOVAČKA – OPĆINA POSUŠJE – OPĆINSKI NAČELNIK – Povjerenstvo za provedbu javnog natječaja za dodjelu studentskih stipendija studentima s područja općine Posušje za 2018/19 godinu –Bodovnu listu možete preuzeti sa sljedeće poveznice

Ostale vijesti iz kategorije

HŠK Posušje: Uvjerljiva pobjeda na gostovanju u derbiju kola

HŠK Posušje: Uvjerljiva pobjeda na gostovanju u derbiju kola

Nogometaši Posušja ostvarili su još jednu važnu gostujuću pobjedu u Drugoj nogometnoj ligi F BiH, jug. U derbi susretu 14. kola uvjerljivo su slavili nad ekipom domaćina, HNK Neum (0:4).  Loš i blatnjav teren dočekao je momčad Lea Sliškovića na posljednjem...

MEĐUNARODNI PETOBOJ NACIJA U20 OKUPIO VRSNE MLADE BOĆARE

MEĐUNARODNI PETOBOJ NACIJA U20 OKUPIO VRSNE MLADE BOĆARE

Na terenima Boćarskoga doma Nožinac u Posušju otpočeo je trodnevni međunarodni boćarski turnir, Petoboj nacija u kategoriji U 20. Turnir je okupio igrače iz Hrvatske, Slovenije, Srbije, Crne Gore i BiH. Ovaj turnir se između spomenutih zemalja održava po prvi put u...

ZAVRŠNE RADIONICE U OKVIRU PROJEKTA „COMPETE PLAMET“

ZAVRŠNE RADIONICE U OKVIRU PROJEKTA „COMPETE PLAMET“

Djelatnici Općine Posušje sudjelovali su na dvije radionice održane 14. i 15. listopada u prostorijama Razvojne agencije Šibensko-kninske županije, a zadnjega dana održan je i sastanak projektnih partnera projekta „Compete Plamet“. Obje radionice održane su u okviru...

Dnevni red 29. sjednice Općinskog vijeća

Dnevni red 29. sjednice Općinskog vijeća

Temeljem članka 50. stavak 1. Poslovnika Općinskog vijeća općine Posušje («Službeni glasnik općine Posušje», broj: 5/08, 9/08, 10/10 i 2/17) sazivam 29. sjednicu Općinskog vijeća. Sjednica će se održati 22.10.2019. godine (utorak) s početkom u 9:00 sati u općinskoj vijećnici.