O B A V I J E S T  CZ  OPĆINE POSUŠJE

29. 09. 2017

Obavještavamo sve pravne osobe s područja općine Poušje, koje su sukladno Zakonu o zaštiti od požara i vatrogastvu (Službene novine Federacije BiH“, broj: 64/09) dužne svojim općim aktom, a u skladu sa vrstom djelatnosti koju obavljaju i procesom rada urediti pitanja koja se odnose na organiziranje i funkcioniranje zaštite od požara u svojim objektima, da je civilna zaštita općine  Posušje uradila Procjenu ugroženosti od požara i Plan zaštite od požara za područje općine Posušje, a na temelju Metodologije za izradu procjene ugroženosti od požara i Uredbe o sadržaju i načinu izrade planova zaštite od požara („Službene novine F BiH“, broj: 8/11).

Procjena ugroženosti od požara te Plan zaštite od požara nalaze se na službenoj web  stranici općine Posušje, a sve ostale informacije mogu se dobiti u uredu civilne zaštite općine Posušje.

Preuzimanje:

R PROCJENA ugroženosti od požara Posušje, FINAL

R PLAN zaštite od požara općine Posušje FINAL

Ostale vijesti iz kategorije

Humanitarna akcija za Majčino selo

Humanitarna akcija za Majčino selo

Danas (ponedjeljak, 21. rujna 2020.), Župa Bezgrešnog začeća Blažene Djevice Marije Posušje organizira humanitarnu akciju za Majčino selo u Međugorju. Akcija se održava u vremenu od 7,30 do 19 sati. Prikuplja se isključivo hrana. Kao npr.: krumpiri, crveni i bijeli...

29. obljetnica pogibije Ludviga Pavlovića

29. obljetnica pogibije Ludviga Pavlovića

Danas je obilježena 29. godišnjica pogibije Ludviga Pavlovića. Nakon mise zadušnice u crkvi u Vitini uslijedilo je polaganje vijenaca i paljenje svijeća na mjesnom groblju u Vitini, a zatim i kod poprsja Ludviga Pavlovića – Lutka u parku u Vitini. U 10 sati pred...