O B A V I J E S T  CZ  OPĆINE POSUŠJE

29. 09. 2017

Obavještavamo sve pravne osobe s područja općine Poušje, koje su sukladno Zakonu o zaštiti od požara i vatrogastvu (Službene novine Federacije BiH“, broj: 64/09) dužne svojim općim aktom, a u skladu sa vrstom djelatnosti koju obavljaju i procesom rada urediti pitanja koja se odnose na organiziranje i funkcioniranje zaštite od požara u svojim objektima, da je civilna zaštita općine  Posušje uradila Procjenu ugroženosti od požara i Plan zaštite od požara za područje općine Posušje, a na temelju Metodologije za izradu procjene ugroženosti od požara i Uredbe o sadržaju i načinu izrade planova zaštite od požara („Službene novine F BiH“, broj: 8/11).

Procjena ugroženosti od požara te Plan zaštite od požara nalaze se na službenoj web  stranici općine Posušje, a sve ostale informacije mogu se dobiti u uredu civilne zaštite općine Posušje.

Preuzimanje:

R PROCJENA ugroženosti od požara Posušje, FINAL